Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin
Strona główna

             Plakat prezentujący informacje o projekcie Poczet Jadwig polskich

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Jak zdobyć przyjaciela :)

Utworzono dnia 13.04.2023

Dzieci z grupy przedszkolnej „Sówki” były naszymi dzisiejszymi gośćmi w bibliotece. Dowiedziały się jak zdobyć przyjaciela realizując 6 prostych kroków, które przedstawiła im Frania – bohaterka książki posiadająca 52 ostre zęby ????????????????. Wszyscy wspaniale poradzili sobie z wyzwaniem, jakim było wykonanie ośmiornicy. Dziękujemy za wspólna zabawę i zapraszamy ponownie ????????

 

czytaj dalej na temat: Jak zdobyć przyjaciela :)

"Latający kufer"

Utworzono dnia 20.03.2023

"Książka, kawa i MY" to cykl spotkań z uczestnikami ŚDS w Ślesinie, który realizujemy już kilka lat. W tym roku też czytamy, za nami pierwsze spotkanie z kawą przy "Baśniach" H.Ch. Andersena. Dziękujemy za spotkanie. Jak zawsze pełne śmiechu :):)

czytaj dalej na temat: "Latający kufer"

Dzień ostatni

Utworzono dnia 10.02.2023

I oto on - dzień ostatni naszych zajęć. Zrobiliśmy grudniową kartkę z kalendarza, potem dołożyliśmy styczeń i można było już spiąć cały kalendarz. Wyszły lepiej niż w naszych wyobrażeniach.

czytaj dalej na temat: Dzień ostatni

Dzień Postaci z Bajek

Utworzono dnia 09.02.2023

Wczoraj zrobiliśmy jedną kartkę z kalendarza więcej i dobrze. Dzisiaj uzupełniliśmy wszelkie braki w kalendarzowych miesiącach, nauczyliśmy się kolejnego origami...

czytaj dalej na temat: Dzień Postaci z Bajek

Dzień Ośmiornicy

Utworzono dnia 08.02.2023

Zmierzamy do końca naszych działań. Dzisiaj powstały aż dwie kartki z naszego kalendarza świą nietypowych. Powstał październik i listopad.

czytaj dalej na temat: Dzień Ośmiornicy

Dzień Królika

Utworzono dnia 07.02.2023

Kolejny dzień za nami. U nas już wrzesień a z nim takie święta takie jak: Dzień Jabłka, Dzień Emotikonów, Dzień Królika, Dzień Orderu Uśmiechu.

czytaj dalej na temat: Dzień Królika

Wakacje

Utworzono dnia 06.02.2023

Wakacjami rozpoczął sie kolejny tydzień Biblioferii. Kalendarz został uzupełniony o miesiące lipiec i sierpień. Wiemy kiedy świętować Dzień Psa, Dzień Arbuza, Dzień Szachów, Dzień Frytek i Dzień Czekolady

czytaj dalej na temat: Wakacje

Dzień Oceanów

Utworzono dnia 03.02.2023

Piątek w naszej bibliotece to miesiąc czerwiec. W czerwcu świętujemy Dzień Zyrafy, Dzień Przyjaciela, Dzień Wiatru oraz Dzień Marynarza i Dzień Oceanów, dlatego naszą główną pracą było wykonanie rekina i ośmiornicy.

 

czytaj dalej na temat: Dzień Oceanów

Dzień Kosmosu

Utworzono dnia 02.02.2023

Wybrałysmy Dzień Kosmosu na króla naszych kolejnych zajęć. Zrobiliśmy w związku z tym rakietę, chociaż było to bardzo trudne i uciążliwe.

 

czytaj dalej na temat: Dzień Kosmosu

Dzień Ptaków

Utworzono dnia 01.02.2023

Dzisiaj dokończyliśmy pawie, zrobiliśmy kartki z kalendarza na miesiąc kwiecień oraz z okazji Dnia Ptaków wykonana została papuga w klatce.

czytaj dalej na temat: Dzień Ptaków

Katalog

Logo informujące o dostępności biblioteki dla osób niepełnosprawnych umysłowo, niewidomych, głuchych i poruszających sie na wózku inwalidzkim.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 11

W poprzednim tygodniu: 98

W tym miesiącu: 64

W poprzednim miesiącu: 362

Wszystkich: 10861