Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin

Koziołek Matołek wędruje do...

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin w 2018 roku, na przestrzeni maja i czerwca, zrealizowała projekt pn. Koziołek Matołek wędruje do… , dofinansowany ze środków MKiDN. Wszystkie działania przeprowadzone w ramach projektu miały  na celu promowanie książek autorów, którzy otrzymali Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Swoim zasięgiem projekt objął klasy I-IV ze wszystkich szkół podstawowych znajdujących się na terenie gminy Ślesin.

Dla klas II i III zorganizowany został konkurs plastyczny pt.: „Czytam książki nagrodzone statuetką Koziołka Matołka”, dla klas  IV konkurs multimedialny pt.: „Nagrodzeni statuetką Koziołka Matołka”. Natomiast klasy I wzięły udział w warsztatach plastyczno-literackich pt.: „Koziołek Matołek - postać i nagroda”, podczas których udało się stworzyć książkę o przygodach Koziołka Matołka w formie kart do teatrzyku Kamishibai.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Katalog

Logo informujące o dostępności biblioteki dla osób niepełnosprawnych umysłowo, niewidomych, głuchych i poruszających sie na wózku inwalidzkim.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny