Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin

Legimi

Informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin (BPMiG Ślesin) podpisała umowę o dostępie do platformy książek elektronicznych Legimi.

Kody do platformy Legimi można uzyskać:

 • w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ślesin
 • telefonicznie: tel. 632704064
 • mailowo pisząc na adres biblioteka@slesin.pl

Usługa dostępu do platformy Legimi została dofinansowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 1 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z budżetu państwa – ZAKUP USŁUG DOSTARCZANIA PUBLIKACJI DROGĄ ELEKTRONICZNĄ.

Jak skorzystać z usług platformy Legimi?

 1. W celu skorzystania z usług platformy Legimi należy przyjść do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ślesin lub skontaktować się z pracownikiem biblioteki telefonicznie lub mailowo.
 2. Podstawą skorzystania z usługi jest posiadanie przez Czytelnika ważnej karty bibliotecznej.
 3. Po weryfikacji karty, Czytelnik otrzymuje jeden kod dostępu do platformy Legimi.
 4. Następnie Czytelnik musi wpisać otrzymany kod na dedykowanej stronie internetowej, a następnie bezpłatnie zarejestrować się (założyć konto).
 5. Po założeniu konta należy pobrać bezpłatną aplikację Legimi dostępną na urządzenia z następującymi systemami operacyjnymi:
 6. Czytelnik zobowiązany jest do zapoznania się i przestrzegania regulaminu.
 7. Czytelnik otrzymuje dostęp do katalogu publikacji elektronicznych w aplikacji Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po upływie tego okresu Czytelnik może przedłużyć dostęp, wprowadzając nowy kod otrzymany w Bibliotece.
 8. Biblioteka posiada ograniczoną ilość miesięcznych kodów.
 9. W ramach usługi Czytelnik może bezpłatnie wypożyczyć dowolną liczbę książek na platformie Legimi. Wypożyczone książki mogą być czytane w formie online oraz offline.

Katalog

Logo informujące o dostępności biblioteki dla osób niepełnosprawnych umysłowo, niewidomych, głuchych i poruszających sie na wózku inwalidzkim.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny