Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin

Kolorowe bajki

Utworzono dnia 04.11.2022

5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disneya,  obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Święto to niesie za sobą nie tylko chęć docenienia bajek i ich twórców, ale i wartości edukacyjne. To dobra okazja, by zachęcić do czytania bajek, a co za tym idzie rozwijania wyobraźni, pamięci, poznawania nowych słów, kreatywności. Tego wszystkiego też możemy się nauczyć tworząc grę. Dlatego uczniowie klasy 4 z ZSP w Ślesinie wzięli dzisiaj udział w zajęciach „Kolorowe bajki” i zrobili piękną grę. Miała być zabawa a skończyło się na zaciekłej rywalizacji J. Wszystkim uczestnikom zajęć oraz paniom z biblioteki szkolnej serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie.

"Zrealizowano ze środków finansowych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie na realizację zadań powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Konińskiego w ramach promocji i aktywizacji czytelnictwa w bibliotekach publicznych powiatu konińskiego"

Tak się robi grę :)

Utworzono dnia 04.11.2022, 14:28

Katalog

Logo informujące o dostępności biblioteki dla osób niepełnosprawnych umysłowo, niewidomych, głuchych i poruszających sie na wózku inwalidzkim.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 53

W poprzednim tygodniu: 61

W tym miesiącu: 85

W poprzednim miesiącu: 400

Wszystkich: 8917