Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ślesin

"No to gramy!" w "Chińczyka"

Utworzono dnia 10.10.2022

Dzień Gier Planszowych to coroczne święto miłośników planszówek, obchodzone 10 października. Do Biblioteki przybyli uczniowie klasy 4, aby zmierzyć się z wyzwaniem jakim była gra w Chińczyka. Stara jak świat gra nabrała nowego wymiaru, gdy dzieci zostały pionkami :). Przy okazji można było pograć w nowe gry zakupione przez bibliotekę. Dzień Gier Planszowych w naszej bibliotece nie kończy się dzisiaj. W 1 i 3 sobotę miesiąca zapraszamy do biblioteki na „poranki z planszówkami”.

„Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. To prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia, takie jak: pamięć, planowanie, dedukcja, czy liczenie. A co najważniejsze - spotkanie przy grach planszowych to idealna, łącząca pokolenia okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi. Dlatego 10.10 zapraszamy do świętowania, edukowania i przede wszystkim grania w gry planszowe!” (za https://www.dziengierplanszowych.pl/).

"Zrealizowano ze środków finansowych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie na realizację zadań powiatowej biblioteki publicznej dla Powiatu Konińskiego w ramach promocji i aktywizacji czytelnictwa w bibliotekach publicznych powiatu konińskiego"

Logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w KoninieLogo Powiatu Konińskiego

Wszyscy jesteśmy pionkami

Utworzono dnia 10.10.2022, 14:24

Katalog

Logo informujące o dostępności biblioteki dla osób niepełnosprawnych umysłowo, niewidomych, głuchych i poruszających sie na wózku inwalidzkim.

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 53

W poprzednim tygodniu: 61

W tym miesiącu: 85

W poprzednim miesiącu: 400

Wszystkich: 8917